Halı Silme – Yıkama

İstanbul Halı Yıkama ;

Çağımızda halı yıkamanın bir sektör haline gelmesi, halı yıkama talebinin yüksek olması nedeniyle halı yıkama işlemi son teknoloji makinalarla yapılması zorunlu bir hal almıştır.

Bu sebeple yeni halı yıkama teknikleri geliştirilmiş ve teknolojiden azami ölçüde istifade etme zorunluluğu ortaya çıkmıştır.  2000 yılını müteakiben ülkemizde otomatik halı yıkama makinaları halı sıkma makineleri (santrfüj) toz alma makineleri , bir sanayi haline gelmiştir.  Firmamız müşterilerine daha iyi ve hızlı hizmet verebilme misyonu ile yola çıktığından tüm bu teknolojik gelişmeleri yakın takibe alarak müşterilerinin hizmetine sunma gayreti içerisinde olmuştur. Fabrikamızda bu makinelerden faydalanıyor olmak hem hizmet kalitemizi arttırmış hem de kapasitemizi geliştirmede birinci derecede etkili olmuştur … İstanbul halı yıkama sektöründe öncülüğü elinden bırakmayan Altun Halı Yıkama en modern tesislerinde çalışmalarına devam etmektedir.

Altun Halı Yıkama ya güvenin Lekelerden Kurtulun…

Comments are closed.

Powered by WordPress | Visit iCellPhoneDeals.com for Free Cell Phone Deals. | Thanks to BestInCellPhones.com, MMORPGs and Fat burning furnace