ALTUN HALI YIKAMA

2002 yılında kurulmuş olan Altun Halı Yıkama, İstanbul genelinde geniş servis ağı ile 20 yıldır sadece Halı Yıkama sektöründe hizmet vermektedir.

Bugün halı yıkama sektöründe kullanılan profesyonel sistem ve ekipmanlar Altun Halı Yıkama bünyesinde firmamız tarafından kullanılmaktadır.

20 YILDIR SADECE HALI YIKIYORUZ !

Halı yıkama işinde önemli olan, sadece leke çıkarma işlemi değildir. Halıların genellikle diplerine yerleşip, çoğalan bakterilerin arındırılması işlemidir.

Bu arınma işlemi ise, toz almadan yıkamaya, durulamadan havalandırmaya kadar, bir dizi işlemin ardı sıra uygulanmasıyla sağlanabilmektedir.

İSTANBUL'UN DÖRT BİR YANINDA HALI YIKIYORUZ

Altun Halı Yıkama Merkez şubesi olan Kağıthane,  2002 yılında kurulmuş olup, başta Sanayi mahallesi ve Seyrantepe bölgesinde hizmet vermiştir. Altun Halı Yıkama Kağıthane Merkez şubesi 1000 metrekarelik 5 katlı modern halı yıkama tesisi ile hizmet vermektedir.

KAĞITHANE genelinde Halı Yıkama sektöründe hizmet veren ALTUN HALI YIKAMA, Koltuk Yıkama, Yorgan ve Battaniye Yıkama, Yerinde Halı ve Koltuk Yıkama, Shaggy Halı Yıkama, Nepal Halı Yıkama, Çin Halı Yıkama, El Halı Yıkama, Makina Halı Yıkama, Kilim Yıkama ve halı tamir hizmeti vermekteyiz.

HALI TAMİRİNİ ÖZENLE YAPIYORUZ

El dokuma halıların her biri birbirinden farklı iplerle üretilmiştir. Renkleri, desenleri ve üretimleri farklı olan bu halıları tamir ederken kendisi ile aynı modelde olan ve aynı iplerle üretilmiş olan diğer halılardan yardım alarak el dokuma halı tamiri yapabiliyoruz.

Oldukça zor bir iş olan halı tamiri sırasında titiz bir çalışma göstererek yıpranmaya ya da parçalanmaya neden olan noktaları daha sağlam hale getirerek ilerleyen dönemlerde böyle bir sorunun tekrarlamaması için çalışıyoruz.

Halıların öncelikle hasar almış bölgelerini tespit ederek buralarda iskelet yapı oluşturuyor ve üzerine dikkatli bir tamir uyguluyoruz. Sizde kaliteli ve memnun kalacağınız bir tamir görmek isterseniz bizleri tercih edebilirsiniz.