KURUMSAL

Altun Halı Yıkama Merkez şubesi olan Kağıthane,  2002 yılında kurulmuş olup, başta Sanayi mahallesi ve Seyrantepe bölgesinde hizmet vermiştir. Aradan geçen 17 senede sadece Halı ve Koltuk yıkayan Altun Halı Yıkama, Türkiye genelinde şubeleri ile hizmet veren tek Halı Yıkama firmasıdır. İstanbul’da Kağıthane,Beşiktaş, Şişli,  Sarıyer , Eyüpsultan ( Göktürk ve Kemerburgaz) Pendik ilçelerinde hizmet veren firmamız, İstanbul dışında ise İzmir ve Antalyda illerinde şubesi bulunmaktadır.

Kağıthane Merkez şubesi 1000 metrekarelik 5 katlı modern halı yıkama tesisi ile hizmet vermektedir.

Kemerburgaz Fabrikası 2500 metrekarelik modern halı yıkama tesisinde son teknolojik Kurutma Yöntemleri ile Halıların ilk gün ki gibi canlı ve parlak kalmasını sağlamaktadır.

 

KAĞITHANE genelinde Halı Yıkama sektöründe hizmet veren ALTUN HALI YIKAMA, Koltuk Yıkama, Yorgan ve Battaniye Yıkama, Yerinde Halı ve Koltuk Yıkama, Shaggy Halı Yıkama, Nepal Halı Yıkama, Çin Halı Yıkama, El Halı Yıkama, Makina Halı Yıkama, Kilim Yıkama ve halı tamir hizmeti vermekteyiz.

Bugün halı yıkama sektöründe kullanılan profesyonel sistem ve ekipmanlar Altun Halı Yıkama bünyesinde firmamız tarafından kullanılmaktadır.

ALTUN HALI YIKAMA - YÖNETİM KURULU BAŞKANI KEMAL ALTUN